Ettevõttest

AU Energiateenus OÜ on selgelt kliendi kasule fokusseeritud ja anname iga päev endast parima, et meie tegevuste tulemil paraneksid klientide majandustulemused. Oleme oma tegevuste moto sõnastanud sellele vastavalt:
 

Aitame Baltikumi ja Skandinaavia ärikinnisvara omanikel ja kasutajatel saavutada paremaid majandustulemusi energia-ja ressursitõhususe suurendamisega.
 

Ettevõte on loodud 2011 aastal ja tänaseks on meie meeskonnas 13 liiget.

Meeskond

Aivar Uutar

ASUTAJA I PARTNER


aivar@energiateenus.ee
+372 52 49 809

Moonika Kukke-Tiiman

TEGEVJUHT


Martin Minin

EHITUSE JA HOOLDUSE VALDKONNAJUHT


martin@energiateenus.ee
+372 50 74 245

Andres Tukia

TÖÖSTUSE VALDKONNAJUHT


Kaspar Veskus

TAASTUVENERGIA VALDKONNAJUHT


Liitu meeskonnaga

Kui soovid liituda meie kiiresti areneva meeskonnaga ja oled huvitatud töötamisest energiamajanduse valdkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-posti teel aadressile info@energiateenus.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud andmed alles, et sobiva töökoha tekkimise korral saaksime sinuga ühendust võtta.
 

Aitame Baltikumi ja Skandinaavia ärikinnisvara omanikel ja kasutajatel saavutada paremaid majandustulemusi energia-ja ressursitõhususe suurendamisega.
 

Kontakt

 

Võta meiega ühendust


Blogi

March 25, 2019

Viljandi Männimäe lasteaia renoveerimisprojekti unikaalne kogemuslugu

Energiateenuse partner Aivar Uutar rääkis 19.03.2019.a toimunud konverentsil Säästlik Hoone 2019 Energiateenuse unikaalsest renoveerimisprojekti kogemusest Viljandis, Männimäe lasteaias.
March 13, 2019

Energiateenus tunnustab edukat üliõpilast väärilise stipendiumiga

AU Energiateenus, Vamos Automaatika ja ET5 on välja pannud omapoolse 3000-euro suuruse stipendiumi  ühele Tallinna Tehnikaülikooli integreeritud-, magistri-või doktoriõppe edukale üliõpilasele. Stipendiumile kandideerimine on avatud 11. […]
March 12, 2019

Eestis võiks päikeseelektrit olla kaheksa korda enam

Energiateenuse partner Aivar Uutar usub, et praeguse 1,3 protsendi asemel võiks päike anda 2030. aastaks Eesti elektritoodangust10 protsenti.  Loe päikeseenergia edasistest arengutest edasi Harju Elu 08.03.2019 […]
EMS
Eesti