Ettevõttest

AU Energiateenus OÜ on selgelt kliendi kasule fokusseeritud ja anname iga päev endast parima, et meie tegevuste tulemil paraneksid klientide majandustulemused. Oleme oma tegevuste moto sõnastanud sellele vastavalt:
 

Aitame Baltikumi ja Skandinaavia ärikinnisvara omanikel ja kasutajatel saavutada paremaid majandustulemusi energia-ja ressursitõhususe suurendamisega.
 

Ettevõte on loodud 2011 aastal ja tänaseks on meie meeskonnas 13 liiget.

Meeskond

Aivar Uutar

ASUTAJA I PARTNER


Moonika Kukke-Tiiman

TEGEVJUHT


Valdek Taggo

HOOLDUSE VALDKONNAJUHI KT


Andres Tukia

TÖÖSTUSE VALDKONNAJUHT


Kaspar Veskus

TAASTUVENERGIA VALDKONNAJUHT


Siim Meeliste

ENERGIATÕHUSUSTEENUSTE VALDKONNAJUHT


siim@energiateenus.ee
+372 5302 3021

Liitu meeskonnaga

Kui soovid liituda meie kiiresti areneva meeskonnaga ja oled huvitatud töötamisest energiamajanduse valdkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-posti teel aadressile info@energiateenus.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud andmed alles, et sobiva töökoha tekkimise korral saaksime sinuga ühendust võtta.
 

Aitame Baltikumi ja Skandinaavia ärikinnisvara omanikel ja kasutajatel saavutada paremaid majandustulemusi energia-ja ressursitõhususe suurendamisega.
 

Kontakt

 

Võta meiega ühendust


Blogi

September 3, 2019

ET Grupp toetab TalTechi insenerirebaste ülikoolitee algust

Mitmendat aastat järjest korraldab TalTechi Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu õppeaasta alguses uutele tudengitele info- ja meelelahutusprogrammi, mis toimub ülikoolilinnaku südamesse püstitatud soojaku-installatsioonis. Esmakordselt on osalemas ning tudengitele energiasäästu valdkonda ja tulevikutrende tutvustamas ka ET Grupi ettevõtted Energiateenus, Vamos Automaatika ja ET5.
September 3, 2019

Vikram Solar Tier 1 PV-paneelidega maailma TOP40 paneelitootjate seas

BloombergNEF poolt koostatud „Tier 1 PV Modul Makers list“ teise kvartali raporti kohaselt on Energiateenuse poolt Eestis esindatav Vikram Solar maailma TOP40 paneelitootjate seas üldkokkuvõttes parima 30 seas; samas mõnede tehniliste näitajate poolest hinnati Vikrami PV-paneeli lausa TOP10sse. Ülevaate koostamisel on lähtutud toodete tehnilistest parameetritest ja nõuetekohase hooldus aruannetest (ilmunud PVEL-s).
August 26, 2019

Arvamusfestivali Energiapöördealal arutleti teemal „Milline on tuleviku energiavõrgustik?“ Tule kuula järgi, millest juttu oli!

Käesoleva aasta Arvamusfestival tõi kokku palju huvitavaid teemasid ja inimesi ning nende seas Energiapöördealal kohtusid arvamused ja ideed ka küsimuses „Milline on tuleviku energiavõrgustik?“.
EMS
Eesti