Vaata videot: ülelend viiest Goldlandile rajatud päikesepargist, mille ehitasime 2019. aastal

Kadrioru Ärikeskus sai meie abiga BREEAM’i keskkonnasäästlikkuse sertifikaadi
23/01/2020
Ootame Sind oma ridadesse, hea sisekliimasüsteemide hooldustehnik
31/01/2020
Lisaks energiatõhususprojektidele panustame järjest jõulisemalt ka taastuvenergia valdkonda – 2019. aastal rajasime Eestisse mitmeid erineva suurusega päikeseelektrijaamasid ning tegevused jätkuvad samas tempos ka käesoleval aastal.

Tänaseks on Energiateenuse rajatud päikeseparkide koguvõimsuseks umbes 6.3 megavatti. Ehitatud tootmismahtu aitab paremini mõista meie tööde otsene jälg Eesti maastikul - kui päikeseelektrijaamade paneelid ühele pinnale laiali laotada, kataks see umbes 40-hektarilise maa-ala!

Muide, just nüüd on parim aeg mõelda oma päikesepargi rajamisele – sest kuni 50kW jaamadele makstakse järgmised 12 aastat taastuvenergia toetust. Kuid seda ainult nendele, kes jaama sellel aastal valmis ehitavad. Seega - hea võimalus tuleb ära kasutada ning meie oleme siin selleks, et sinu projekt veel sel aastal teoks teha.

Kui Sul on sel teemal täiendavaid küsimusi või huvi, võta kindlasti ühendust meie taastuvenergia valdkonnajuhi Jaak Urmiga – kirjuta jaak@energiateenus.ee või helista 516 5406.

Postitas Andres Tarto, video Alar Koot
energ
BREEAMi rohemärgis
Eesti