Meeskond

Aivar Uutar

ASUTAJA I PARTNER


Valdek Taggo

HOOLDUSE- JA EHITUSE VALDKONNAJUHT


Jaak Urm

TAASTUVENERGIA VALDKONNAJUHT


Siim Meeliste

ENERGIATÕHUSUSTEENUSTE VALDKONNAJUHT


siim@energiateenus.ee
+372 5302 3021

Meie väärtused

Hoolime keskkonnast ja inimkonna tulevikust. Niisamuti hoolime ettevõtetest, kelle äritulemit aitame parandada. Oleme innustavad eestvedajad energiatõhususe ja taastuvenergia kasutuse maksimeerimisel, sest see on võti jätkusuutliku elukeskkonna tagamisel.


MEIE VISIOON: Jätkusuutlik elukeskkond

MEIE MISSIOON: Aitame säästa keskkonda ja energiat

AVATUD: Oleme ausad ja sirgjoonelised nii organisatsioonis sees kui väljapoole suhtlemisel. Räägime probleemidest ilma neid ilustamata.

KLIENDIKESKNE: Lähtume kliendist ja tema väljakutsetest. Oleme valmis end kohandama kliendi vajadustele vastavaks ka keerukamate juhtumite puhul.

PÄDEV: Meie meeskonna moodustavad oma ala kogenud professionaalid, kelle pädev, analüütiline ja süsteemne tegutsemine teeb meist valdkonna pioneeri.

VASTUTAV: Lähtume parimatest teadmistest, suhtume täie vastutustundega tehtavasse ja võtame julgelt ette uuenduslikke samme valdkonna arendamisel.

eneriateenus_vaatavad_tood

Soovid meile tööle tulla?

Kui soovid liituda meie kiiresti areneva meeskonnaga ja oled huvitatud töötamisest energiamajanduse valdkonnas, saada oma CV ja sooviavaldus palun aadresile info@energiateenus.ee. Sinu loal hoiame saadetud andmed alles, et sobiva töökoha tekkimise korral saaksime sinuga juba otse ühendust võtta.
BREEAMi rohemärgis