Päikeseenergia on lihtsaim ja mugavaim võimalus elektrit toota ja seda kasutada või siis müüa saadud energia võrku. Meil on päikeseparkide rajamise osas pikk ja mitmekülgne kogemus ning paljudest teistest eristume sellega, et tegeleme igapäevaselt ka energiatõhususteemadega. Seega oskame taastuvenergiat ja energiatõhusust omavahel siduda parimal võimalikul viisil.

Oleme päikesepargi rajamisel partneriks algusest lõpuni - alustades projekti, ehituse ja võrku ühendamisega ning lõpetades päikeseelektrijaama igapäevase monitooringu ja haldamisega. Oleme ehitanud nii maa- kui katusepaigaldisi. Üsna sageli ehitame välja ka kogu päikesepargi juurde kuuluva infrastruktuuri.

Aja jooksul on olnud rõõm koostööd teha mitmete Eesti põllumajandusettevõtetega – vt näiteks vahvat uudislugu koostööst Tammejuure Mahetaluga. Samuti oleme pikaajaliseks partneriks OÜ Laheotsale, Kellamäe talule ning veel paljudele siinsetele talunikele ja ühistutele.

Mitmekülgne koostöö seob meid ka ärikinnisvara valdkonnas - oleme paigaldanud mitmeid katusepaigaldisi, näiteks Omniva logistikahoone, Sõpruse Ärimaja või Pirita keskuse katustel. Meie kogemusest räägib jälg Eesti maastikul - pildil Energiateenuse poolt rajatud päikeseelektrijaamad (kokku ligikaudu 6.3MW).
Meie pikaajalise ja usaldusväärse tegevuse üheks alustalaks on usaldusväärsed tarnijad. Nimelt, esindame Eestis India päikesepaneelitootjat VIKRAM, kelle toodete kvaliteeti ilmestab tõsiasi, et näiteks Helsinki lennuvälja päikeseelektrijaam on ehitatud just Vikrami paneelidega. Tegemist on nn TIER1 tootjaga, kellel on väga häid referentse üle terve maailma. Mõistagi on nende tooted usaldusväärsed ka pankadele, kes vajadusel investeeringule lisatuge annavad. Maa- ja katusepaigaldiste osas on meile heaks koostööpartneriks ka Treesystem ja Aerocompact ning inverterite osas Huawei.

Meie poolt ehitatavate päikeseelektrijaamade garantii-, käidu- ja hooldustingimused leiad siit - kliki!
BREEAMi rohemärgis