Energiateenus tutvustab Põllumajanduse aastanäitusel päikeseelektrijaamade rajamise võimalusi

Kaspar Veskus Kuku raadios!
28/10/2019
Energiateenuse taastuvenergia meeskond tutvustas Ringvaates päikeseenergia võimalusi
15/11/2019
Energiateenus paigaldab päikesejaama kohe!  (Foto: Kristiina Sipelgas)

Energiateenus paigaldab päikesejaama kohe! (Foto: Kristiina Sipelgas)

Sügis on käes ning aasta hakkab vaikselt koomale tõmbama, päevad muutuvad lühemaks ja valgust jääb vähemaks. Kui üldjuhul algab aeg kokkuvõtete tegemiseks siis päikesejaamade rajamise seiskohast on täiesti õige moment uute projektide käivitamiseks – selleks erinevate võimalustega tutvumiseks, investeeringute planeerimiseks ning teisteks ettevalmistustöödeks, et kevadel, kui päike pikemalt ja võimsamalt jälle säramas, jaama rajamisega võimalikult efektiivselt startida.

Seetõttu kutsume Sind hea koostööpartner ja päikeseenergiast huvitatud ettevõte osalema Eesti Põllumajanduse aastanäitusele 2019, mis leiab aset 31.10 – 1.11.2019 Eesti Rahvamuuseumis Tartus. Energiateenuse Taastuvenergia tiim on sündmusel 100% kohal ning 150% valmis tutvustama päikesejaamade rajamise võimalusi nii majanduslikust kui tehnilisest aspektist. Selleks tule ja saa osa:

PÄIKESEJAAMA RAJAMISE INSTALLATSIOONIST oktoobril messi välialal V-31

SEMINARIST “Päikesejaamade rajamise võimalused ja rahastusmudelid maaettevõtjatele” 1. novembril 13.30-14.45 Aliise Moora auditoorium (ERMi A-osa). Seminari kavaga saab täpsemalt tutvuda ja sündmusele registreerida kuni 30. oktoobrini siin: http://epamess.ee/energiateenus/

Päikesejaamade rajamisega seonduvat informatsiooni jagame ning teemaga seonduvaid küsimusi arutame Energiateenuse messialal S-25.  Peatse toreda kohtumiseni!

Ära jää maha – investeeri päikeseenergiasse!

Postitas: Kristiina Sipelgas

Lisainformatsioon:
Kristiina Sipelgas
kirjuta: kristiina@energiateenus.ee

BREEAMi rohemärgis