ERRi uudis toob välja kõnekad numbrid: pärast energiatõhusustöid on Viljandi Männimäe lasteaia rahaline kokkuhoid ligi 50%

Peagi saavad TTÜ tudengid kandideerida meie poolt väljapandud 3000-eurosele stipendiumile
17/02/2020
Korraldame 12. märtsil Tallinnas BREEAMi-teemalise infohommiku
28/02/2020
Energiatõhususe eesmärgil tehtud remont tõi lasteaiale olulise küttekulude kokkuhoiu – just sellise pealkirjaga uudis kõlas möödunud nädalal ERRi uudistekanalites ning meil on seda väga hea meel jagada ka kõikides oma kanalites!

Unikaalne koostöö, kus viisime Viljandi Männimäe lasteaias läbi kõik vajalikud ehitustööd energiatõhususlike eesmärkide saavutamiseks, aitab lasteaial reaalselt ja igakuiselt kokku hoida lausa pea 50% energiakuludest. Möödunud aastal hoiti sel moel kokku pea 30 000 eurot, kusjuures õhku paiskamata jäi 145 tonni süsinikdioksiidi, soojusenergiat kulus 399 megavatt-tundi vähem ning elektrienergiat 19 megavatt-tundi vähem.

Janek Kaup, Viljandi kinnisvara haldusameti hooldusjuht: "Kohati on kokkuhoid isegi üle 50%. Oluliselt tõusis ka kasutajamugavus, sest nüüd on meil tegelikult ka jahutus sees. Suvel ei pea kuumust kannatama ja talvel on kõigil rahulik ja hea olla".

Detailsema artikli tehtud tööde kasudest leiab ka Sakala lehest - kliki. ERRi raadiouudise leiab aga siit.

Kui soovite meiega samalaadset koostööd teha, võtke ühendust meie energiatõhususteenuste valdkonnajuhiga - Siim Meeliste, siim@energiateenus.ee, 5302 3021.

Vaata Terevisiooni uudislõiku siit (eetris kell 07:03):Postitas: Andres Tarto
mann
BREEAMi rohemärgis