ET Grupp toetab TalTechi insenerirebaste ülikoolitee algust

Vikram Solar Tier 1 PV-paneelidega maailma TOP40 paneelitootjate seas
03/09/2019
Energiasääst ei pea olema kallis
26/09/2019

Mitmendat aastat järjest korraldab TalTechi Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu õppeaasta alguses uutele tudengitele info- ja meelelahutusprogrammi, mis toimub ülikoolilinnaku südamesse püstitatud soojaku-installatsioonis. Esmakordselt on osalemas ning tudengitele energiasäästu valdkonda ja tulevikutrende tutvustamas ka ET Grupi ettevõtted Energiateenus, Vamos Automaatika ja ET5.

„Peame ülioluliseks toetada inseneritudengite tegevust ja arengut Tallinna Tehnikaülikoolis, kuna energiatõhususe valdkond vajab toimekaid ja värskete mõtetega inimesi, kes kannavad edasi jätkusuutlikku elukeskkonna ideed. Energiasääst ja hoonete hea sisekliima on täna elementaarsed“, ütles ET Grupi juhatuse liige Aivar Uutar.

„Eelmisel neljapäeval alustanud, nädala vältava soojakuprogrammiga soovib üliõpilaskogu olla uutele tudengitele nähtavam ning erinevate tegevuste abil liita neid paremini ülikooli ja tudengieluga. Ettevõtmise raames korraldatakse tudengitele erinevaid vaba aega sisustavaid tegevusi, nagu filmi- ja diskoõhtud, pubquiz, noolemäng ja tikumaja ehitamine, aga ka insenerielu tutvustavad infoõhtud ja inseneeria teemalised loengud“, vahendab Ehitusuudised.

Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu juhatuse esimehe ja sündmuse peakorraldaja Erik Tederi sõnade kohaselt õnnestus soojakunädala avamine suurpäraselt. Näiteks avaloengul osales üle100 inimese ja kõik soovijad ei mahtunudki soojakusse. Populaarseks kujunesid ka õhtused üritused.

Tudengisündmuse „Insenerirebased soojakutes“ programm jätkub täie hooga ka käesoleval nädalal. Kõik, kellel on huvi täpsemalt teada saada energiasäästu valdkonna tulevikutrendidest, on oodatud inseneritudengite soojakusse (TalTechi Tudengimaja parkla) kuulama 4. septembril 17.30-18.00 ET Grupi ettevõtete juhatuse liikmete Aivar Uutari ja Marko Pallosoni  ettekannet.

Vaata soojakunädala kava Facebookist.

Postitas: Kristiina Sipelgas

Lisainformatsioon:

Kristiina Sipelgas
kirjuta: kristiina@energiateenus.ee

BREEAMi rohemärgis