Kadrioru Ärikeskus sai meie abiga BREEAM’i keskkonnasäästlikkuse sertifikaadi

Fresh insights from this weeks InterSolution fair in Benelux
17/01/2020
Vaata videot: ülelend viiest Goldlandile rajatud päikesepargist, mille ehitasime 2019. aastal
29/01/2020
Kadrioru Ärikeskus pälvis 2019. aasta detsembris rahvusvahelise BREEAM keskkonnasäästlikkuse sertifikaadi. Tegemist on ühe mõjukaima keskkonnaalase hindamise meetodiga maailmas. Rohemärgise saamine eeldab, et hoone ehitamisel on arvesse võetud kõik tänapäevased energiatõhususe ja -säästlikkusega seotud aspektid.

AU Energiateenuse energiatõhususteenuste valdkonnajuht Siim Meeliste sõnul oli koostöö nii Kadrioru Ärikeskuse omaniku EfTEN Capitali kui keskuse haldaja BPT Real Estate’iga BREEAMi sertifitseerimise osas esmakordne.

„Meil on heameel tõdeda, et valituks osutus just meie pakkumine ja saime EfTEN-ile toeks olla portfelli keskkonnasõbralikumaks muutmisel. Kindlasti näeme BPT Real Estate’iga häid koostöövõimalusi ka edaspidi, sest kinnitust leidis meie sarnane arusaam hoonete keskkonnasäästlikust haldamisest. Lisades siia AU Energiateenuse järjest paremaks muutuva majasisese kompetentsi BREEAMi osas, saame sertifitseerimist pakkuda järjest suuremate kogemuste najal,“ ütles Siim Meeliste. Tänaseks päevaks omab BREEAMi sertifikaati viis ärihoonet Eestis.

AU Energiateenus omab nüüdsest ka majasisest BREEAMi sertifitseerimise kompetentsi. Kui teil on huvi oma ärihoonele BREEAMi sertifikaat hankida, võtke meiega ühendust - kirjutage siim@energiateenus.ee.

23.01.2020 | Postitus ja video: Andres Tarto
breeam
BREEAMi rohemärgis