TÖÖSTUSETTEVÕTE! KUTSUME SIND OSALEMA INFOSEMINARILE „Toetusmeetmed edumeelsele ettevõtjale“

KUTSE JA INFO SEMINARILE – PÄIKESEELEKTRIJAAMADE RAJAMINE JA TOETUSSKEEMID
27/03/2019
AU Energiateenuse energiatõhusate lahenduste konsultatsiooni valdkonna juhina alustab tööd Siim Meeliste
28/05/2019

Hea koostööpartner ja tööstusettevõte, meil on AU Energiateenuse poolt heameel jagada infot ja paluda Teid osalema Keskkonnaministeeriumi poolt korraldatavale infoseminarile „Toetusmeetmed edumeelsele ettevõtjale“, mis leiab aset juba käesoleval neljapäeval 30. mail 2019 kell: 11.00-15.00,  Kooli 7, Jõhvi (Kersti Võlu Koolituskeskus).

Keskkonnaministeeriumi eestvedamisel tutvustavad Ida-Virumaa seminaril Keskkonnainvesteeringute Keskus, EAS ja RTK erinevaid võimalusi saada riigi poolset toetust tootmise edendamiseks. Seminar on asjakohane nii ettevõtjale, kes soovib oma tootmist kas uuendada, efektiivsemaks muuta, digitaliseerida kui ka ettevõtjale, kes soovib toetust jäätmete ja tootmisjääkide nutikamaks käitlemiseks. Tööstusinvesteeringute toetamisega aitab riik kaasa töötleva tööstuse sektori ettevõtete tootlikkuse ja ekspordi müügitulu kasvule, võimaldades uute ja senisest efektiivsemate tehnoloogiate kasutuselevõttu või väljaarendamist.

AU Energiateenuse poolt käsitleme seminaril teemat „Ressursitõhususe analüüsi läbiviimine ettevõttes“, mille osas meie Tööstuse valdkonna juht Andres Tukia selgitab kuidas viiakse ettevõttes läbi ressursiaudit, toob välja meetme tasuvuspotentsiaali ja jagab näiteid eelnevate kogemuslugude baasil.

Kõigil tööstusettevõtetel, kel on huvi leida rahastust innovaatilistele ja keskkonnahoidlikele investeeringutele, kasutades Euroopa Liidu ja kohaliku tasandi võimalusi, soovitame seminarile tulla!

Seminar toimub eesti keeles, vajadusel sünkroontõlkega vene keelde. Üritus on tasuta!

Täpsem ajakava ja registreerimine Keskkonnaministeeriumi kodulehel: SIIN

Postitas: Kristiina Sipelgas

BREEAMi rohemärgis