AU Energiateenuse energiatõhusate lahenduste konsultatsiooni valdkonna juhina alustab tööd Siim Meeliste

TÖÖSTUSETTEVÕTE! KUTSUME SIND OSALEMA INFOSEMINARILE „Toetusmeetmed edumeelsele ettevõtjale“
28/05/2019
ETTEVÕTETE RESSURSITÕHUSUSE MEETME käimasolev voor pikeneb!
05/06/2019

Hea koostööpartner,

Areneval energiateenuste turul on ühe enam erinevatel klientidel huvi ja nõudlus energiatõhususe ja taastuvenergia terviklahenduste järgi. Omades energiavaldkonnas pikaajalist kogemust teame, et oluline on uuenduslikus sektoris tulevikusuundumustega ühte sammu pidada, mistõttu panime oma ettevõttes aluse energiatõhusate lahenduste konsultatsiooni valdkonnale. Uut valdkonda asub käesolevast nädalast juhtima energeetikavaldkonna ekspert Siim Meeliste. Siim on varem edukalt vedanud mitmeid kliima- ja taastuvenergia programme Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ning Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuses. Samuti omab ta energiavaldkonna strateegilise planeerimise ja juhtimise kogemust nii Eestis kui ka väljaspool.

Energiatõhusate lahenduste konsultatsiooni valdkonna vahendusel pakume energiatõhususe ja taastuvenergia projektide juhtimist lähteülesande koostamisest kuni projektide järelevalveni, hangete läbiviimise ja neil osalemise nõustamist, ettevõtete energiaauditeerimist ning mitmekülgset valdkondlikku andmeanalüüsi. Samuti arendame innovaatilisi lahendusi taastuvenergia- ja energiatõhususeprojektide finantseerimiseks.

Usume, et süsteemne mõtlemine energiatõhusatele lahendustele loob uusi võimalusi meie tänastele ja homsetele klientidele. Tervikliku konsultatsiooni valdkonna ellu kutsumisega anname positiivsetele arengutele veelgi hoogu juurde!

Postitas: Kristiina Sipelgas

BREEAMi rohemärgis