AU Energiateenuse uus tegevjuht on Moonika Kukke-Tiiman

Lõpetasime Männimäe lasteaia energiatõhususe parandamise projekteerimis-ehitustööd Viljandis
03/01/2019
Moonika Kukke-Tiiman becomes the new CEO of AU Energiateenus
21/02/2019

Meie pikaaegne juht Aivar Uutar suundub 1. märtsil Energiateenuse Grupi tegevust koordineerima, et arendada koostööd AU Energiateenuse ning gruppi kuuluvate partnerettevõtete ET5 ja Vamos Automaatika vahel. Selle sammu eesmärk on töötada süsteemsemalt ühtse grupina, et energia- ja ressursitõhususe valdkond areneks ning grupina saaksime olla oma klientidele veelgi kasulikum partner.

Meie kui AU Energiateenuse uueks tegevjuhiks saab Moonika Kukke-Tiiman, kellel on tugev taust energiavaldkonnas. Moonika on töötanud partneri ja vandeadvokaadina energiaõiguse alal advokaadibüroodes NaviLaw, GLIMSTEDT ning õigusteenistuse juhina Eesti Energias. Samuti on ta vedanud mitut üleriiklikku energiaalast initsiatiivi: olnud Eesti esimese sõltumatu  elektrihindade võrdlusportaali energiaturg.ee tegevjuht ning Arengufondi Energiaühistute projekti õigusmentor.

Kaheksa aasta jooksul oleme kasvanud väikesest, kuid tublist meeskonnast ettevõtteks, kelle  üle saame olla tõeliselt uhked! Näeme, et uued arengud meie meeskonnas annavad värsket hoogu meie tegemistele ning viivad edasi energiatõhususe ja taastuvenergia arendamise valdkondi tervikuna.

BREEAMi rohemärgis